Sklep on-line

Posiadamy najszerszą w Polsce ofertę sprzętu radiokomunikacji profesjonalnej i amatorskiej w najlepszych cenach. Wątpliwości przy wyborze? Indywidualna oferta? - Zapraszamy do kontaktu!

Szanowni Państwo, informujemy, że chwilowo pracujemy w ograniczonym składzie osobowym i mogą wystąpić utrudnienia w kontakcie telefonicznym. Prosimy ew. o kontakt email na adres info@ercomer.com , stramy się odpowiadać na emaile na bieżąco. Wysyłkę zamówień sklepu online realizujemy na bieżąco, bez opóźnień. Sklep stacjonarny jest czynny w godz. 10-18.

Producenci
Translate
 
Choose your language
 
 

Szanowni Państwo, zgodnie z regulaminem naszego sklepu internetowego umożliwiamy różne formy płatności. Zachęcamy do bezpłatnej formy płatności za pomocą przelewu bankowego.

Oferujemy również możliwość dokonania szybkich płatności online. Są one jednak obciążone prowizją 1% jaką pobiera operator płatności za usługę, firma Blue Media. Zgodnie z Art. 3831 Kodeksu Cywilnego, ERcomER nie pobiera żadnych dodatkowych opłat z tytułu płatności przewyższających jedynie poniesione koszty przedsiębiorcy. 

Twój koszyk jest pusty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl