Radiotelefony WLAN i 3G

 

Posiadamy w ofercie nowoczesne rozwiązania radiokomunikacyjne, alternatywne do typowej łączności radiowej na pasmach VHF/UHF. Umożliwiają wykorzystanie jako medium transmisyjne sieci bezprzewodowej Wi-Fi (np. ICOM IP Advanced Radio System) lub sieci telefonii komórkowej. 

Rozwiązanie firmy ICOM zapewnia możliwość prowadzenia łączności dupleksowej (podobnie jak rozmowy telefoniczne), możliwość integracji telefonów oraz konwencjonalnych radiotelefonów analogowych lub cyfrowych. System można bardzo szybko i niedrogo wdrożyć np. w budynkach biurowych lub magazynach, które dysponują siecią bezprzewodową. Ewentualne dobudowanie infrastruktury sieci bezprzewodowej jest równie proste z wykorzystaniem popularnych i niedrogich routerów Wi-Fi. Rozwiązanie umożliwia także zbudowanie rozległej sieci z wieloma oddziałami firmy, gdzie odległość pomiędzy nimi praktycznie nie ma znaczenia, rozlokowane mogą być w różnych miejscach kraju/świata.   

 

Jesteś zainteresowany tego typu rozwiązaniem - zapraszamy do kontaktu, możemy zorganizować prezentację i testy systemu w Twojej firmie!

 

W ostatnim czasie na rynku pojawiają się również ciekawe rozwiązania łączności z wykorzystaniem radiotelefonów wykorzystujących transmisję GPRS/3G (wewnątrz radiotelefonu znajduje się karta SIM operatora sieci komórkowej). Takie rozwiązanie umożliwia łączność użytkowników systemu na obszarze ograniczonym jedynie przez zasięg sieci telefonii komórkowej. Posiadamy już tego typu rozwiązania w naszej ofercie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl