Artykuły Świat Radio

NASZE ARTYKUŁY W PRASIE

Regularnie publikujemy artykuły w ogólnopolskim miesięczniku Świat Radio. Udostępniamy archiwalne materiały do pobrania - KLIKNIJ W OBRAZEK PO LEWEJ STRONIE. Aktualne informacje znajdziesz na naszym blogu (poniżej).

RADIOKOMUNIKACJA AMATORSKA

ERcomER dla miłośników krótkofalarstwa to nie tylko dostawca sprzętu i sklep z szeroką ofertą, to przede wszystkim MIEJSCE PRZYJAZNE KRÓTKOFALOWCOM i amatorom radiowego hobby. Odwiedź nas i przekonaj się. W sympatycznej atmosferze porozmawiamy o sprzęcie i aspektach technicznych naszego hobby czy osiągnięciach na pasmach. Miejsce to tworzą krótkofalowcy dla krótkofalowców.

Od ponad 20 lat radiokomunikacja to nasza pasja - dalekie łączności, zawody krótkofalarskie, hobby nasłuchowe, próby techniczne i testowanie sprzętu radiokomunikacyjnego. Dlatego możemy uczciwie i rzetelnie doradzić Ci wybór sprzętu, na podstawie naszego doświadczenia. Dbamy również o to, aby nasza obsługa oraz serwis także były na najwyższym poziomie.

Są różne firmy na rynku, ale pamiętaj, że firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą!

Spotkasz nas na największych imprezach dla krótkofalowców w kraju i za granicą oraz na pasmach amatorskich. W naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie posiadamy na miejscu bardzo duży wybór transceiverów, anten i osprzętu. Zapewniamy możliwość obejrzenia i przeprowadzenia testów przed zakupem (dysponujemy zainstalowanymi antenami kf i vhf/uhf).

Większość naszych klientów to przeważnie po jakimś czasie już nasi znajomi, koledzy i przyjaciele. 

Krótkofalarstwo to nasza pasja i zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Regularnie piszemy artykuły techniczne dla ogólnopolskiego miesięcznika Świat Radio.

Masz wątpliwości z wyborem sprzętu - zadzwoń do nas! Zapewnimy najlepsze ceny i rzetelny serwis gwarancyjny oraz niedrogi serwis pogwarancyjny (serwis prowadzimy wyłącznie dla sprzętu bezpośrednio zakupionego w naszej firmie).

Posiadamy najszerszą w Polsce ofertę sprzętu radiokomunikacyjnego, w tym m.in. odbiorników, skanerów nasłuchowych, odbiorników SDR, radiotelefonów profesjonalnych i amatorskich oraz osprzętu antenowego i pomiarowego (np. analizatory antenowe). 

Współpracujemy z producentami i największymi dystrybutorami, obserwujemy nowości rynkowe. Najczęściej też jako pierwsi w Polsce mamy najnowszy sprzęt pojawiający się na rynku. Wpadnij do nas na kawę, podzielimy się wrażeniami z naszych testów. Organizujemy też otwarte spotkania i prezentacje dla naszych przyjaciół i sympatyków ERcomER'a.

Aktualnie posiadamy na miejscu wszystkie modele najpopularniejszych transceiverów stacjonarnych KF (Yaesu, Kenwood, Icom, Alinco) oraz przewoźnych i przenośnych VHF/UHF - możesz je u nas zobaczyć, a nawet przetestować i porównać (do dyspozycji antena KF typu Delta wg. SP7LA)!  

  

ERcomER BLOG

 Już za kilka dni uruchomimy nasz nowy regularnie aktualizowany blog dla miłośników radiowego hobby !

  

Kategorie
Chmura tagów
Translate
 
Choose your language
 
 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na naszej stronie i ciekawych promocjach.
Skanery cyfrowo-analogowe marki Whistler
Skanery cyfrowo-analogowe marki Whistler

Do naszej oferty trafiły bardzo ciekawe nowe cyfrowo-analogowe skanery amerykańskiej firmy Whistler. Odbiorniki umożliwiają poza wyszukiwaniem i odbiorem transmisji analogowych również pracę w trybie cyfrowym i nasłuch transmisji m.in. trunkingowego systemu EDACS, Motorola P25 Phase I, X2-TDMA, Phase II i DMR (Conventional DMR, Hytera XPT, MotoTRBO Capacity Plus, MotoTRBO Connect Plus, MotoTRBO Linked Capacity Plus) oraz NXDN. Dostępne są zarówno wersje przenośne oraz przewoźno-stacjonarne. To z pewnością najbardziej zaawansowane i funkcjonalne skanery radiowe na rynku europejskim.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl