Serwis

 

 UWAGA!

Szanowni Państwo, z uwagi na aktualną sytuację związaną z epidemią wirusa COVID-19 informujemy, że nasz serwis pracuje, jednak możliwe są znacznie wydłużone czasy obsługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

 

Wybierając oferty rynkowe zadbaj o rzetelny serwis dla kupowanych urządzeń!

Prowadzimy serwis gwarancyjny i niedrogi serwis pogwarancyjny dla sprzętu zakupionego bezpośrednio w naszej firmie.

Zapewniamy serwis m.in. urządzeń Motorola, Kenwood, Icom, Yaesu oraz dystrybuowanych przez naszą firmę marek.  

Kontakt z naszym serwisem : serwis@ercomer.com

 

 

Naprawy gwarancyjne :

Szczegółowe warunki gwarancji dla danego produktu dołączone są zawsze do sprzedawanego sprzętu i mogą różnić się w zależności od produktu / producenta (np. długość okresu gwarancyjnego). 

 

Ogólne warunki korzystania z usług naszego serwisu :

Koszt transportu urządzenia do serwisu oraz przesyłki powrotnej ponosi Klient. Przesyłany do serwisu sprzęt należy najpierw zgłosić w celu uzgodnienia sposobu odbioru/przesyłki, ustalenia zakresu awarii, możliwych przyczyn jej wystąpienia oraz możliwości i czasu naprawy. Zgłoszenie należy przesłać na adres email : info@ercomer.com lub przekazać telefonicznie pod nr. +48 798 792 927 lub +48 270 12 15. Nadane na nasz adres, ale nie uzgodnione wcześniej przesyłki mogą zostać nieodebrane i zostaną automatycznie zwrócone do nadawcy. Po przyjęciu zgłoszenia prześlemy formularz naprawy, który wypełniony należy dołączyć do sprzętu przekazywanego do serwisu (warunek przyjęcia sprzętu do naprawy). Przesyłany sprzęt powinien być zapakowany w fabryczne opakowanie oraz w razie potrzeby solidne dodatkowe opakowanie chroniące odpowiednio zawartość przesyłki. Nie bierzemy odpowiedzialności za uszkodzenia podczas transportu wynikające z niewłaściwego zabezpieczenia przesyłanego sprzętu. W przypadku zgłoszenia sprzętu do sprawdzenia lub naprawy, który jest sprawny (a problem wynika np. z niewłaściwej konfiguracji) lub zgłoszenia sprzętu w okresie gwarancyjnym, a naprawa nie może być zakwalifikowana jako gwarancyjna lub na podstawie wykonanej diagnozy i wyceny klient nie zdecyduje się na naprawę,  czynności diagnostyczne serwisu są płatne (stawka minimalna to 50zł netto, dla transceiverów 100zł netto). 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl